مرهم اندیشه سلامت مرهم اندیشه سلامت

ثبت نام

کرم گیاه آب بشقابی پیلیسنت Peelicent 50 گرمی

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 5.0

 این کرم به دلیل وجود چربی بالا در فرمولاسیون و اثرات ترمیم کنندگی خشکی شدید ناشی از شستشوی مداوم دست با مواد شوینده را برطرف می نماید. این کرم فاقد اسانس و رنگ مصنوعی و شیمیایی می باشد.

 

استفاده از عصاره های گیاهی جدید علاوه بر عصاره اب بشقابی شامل روغن دانه افتاب گردان روغن زیتون حاوی عصاره اب بشقابی روغن کرچک کلاژن پودری ویتامین A ویتامین E و تا ۱۹ ترکیب اصلی در فرمولاسیون جدید توسط شرکت که از عصاره ۰.۷ گرم اب بشقابی استفاده می گردد.

 
اضافه کردن به سبد خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

پیلیسنت محتوی عصاره گیاه آب بشقابی است در پایه چربی عمیق فرموله شده است. این کرم علاوه بر برطرف کردن ترک های پوست ناشی از لاغری، دارویی مناسب برای خشکی پوست ناشی از شستشوی مداوم با شوینده ها می باشد. 

کرم پیلیسنت در شرایط کنونی که شسشتوی دست با شوینده های قلیایی زیاد انجام می شود و پوست دست اغلب افراد جامعه بسیار خشک و شکننده شده است داروی مناسبی برای بهبود انعطاف پذیری پوست های خشک و آسیب دیده است. البته کاربرد اصلی این کرم برای ترک های پس از زایمان و رژیم های لاغری سنگین است ولی به علت قدرت ترمیم کنندگی بالای عصاره گیاه آب بشقابی نرم کننده قوی محسوب می شود.

 

کد بهداشتی کالا  2724787583983804
 

مقالات و مطالعات انجام شده درباره تاثیرگذاری گیاه آب بشقابی

 
 
Identification ofMajor Active Ingredients Responsible for Burn Wound Healing of Centella asiatica Herbs